Ось як реагують чернігівські медійники на цензуру в нинішніх умовах

Медійники Чернігівщини змінилися і тепер по іншому реагують на цензуру: підсумки зустрічі в Медіабазі Чернігів до Дня журналіста.

Журналісти Чернігівщини дуже сильно змінилися з 2014 року і тепер по іншому реагують на цензуру та “темники”. На цьому наголосила шеф-редакторка Суспільне Чернігів Алла Скорик під час зустрічі до Дня журналіста у регіональному хабі Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів.

“Через російське повномасштабне вторгнення ми бачимо, що є перегиби із засекречуванням інформації, яка нібито може вплинути на національну безпеку. До прикладу, інформація про вартість будівництва та матеріалів для фортифікаційних споруд не розголошується. Але ж людям дуже важливо знати, куди і як витрачаються їх податки”, – сказала вона.

Присутні на зустрічі колеги підтримали її слова.

Журналіст Чернігівської медіагрупи Сєргєй Карась зауважив, що було б непогано цьогоріч також зробити антипремію “Чернігівський будяк”, яку Медіабаза проводила минулого року. Журналісти, шляхом голосування, обрали чиновника, структуру чи орган, який є найменш комунікабельним із пресою. “Але цього разу треба ще і статуетки номінантам вручати”, – сказав він.

За словами присутніх на заході медійників, після минулорічної антипремії голова Чернігівської міської військової адміністрації, якого журналісти відзначили як найбільш закритого, пішов на контакт і навіть погодився на зустріч із представниками різних редакцій.

Під час презентації регіональний представник ІМІ та координатор Медіазази Чернігів Павло Пущенко розказав про напрями діяльності регіонального хабу ІМІ.

“Ми проводимо навчання місцевих медійників, надаємо захисне обладнання та засоби альтернативного живлення. Також, Медіабаза – безпечне місце в умовах загрози обстрілів та відключень світла. За час нашої роботи 38 журналістів скористалися цією послугою”, – зазначив Павло Пущенко.

Загалом за словами координатора Медіабази Чернігів за період роботи було проведено 44 заходи та навчань, у яких взяли участь 507 учасників та учасниць.

Якщо у вас є потреба у захисному або іншому обладнанні, необхідні консультації або робоче місце – звертайтеся за телефоном 0631244686, Світлана.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте